CENNIK

Pierwszy raz w LA GUÈL?

Odbierz swój BON do Pierwszej Wizyty!

 

Umów swoją pierwszą wizytę w klinice La Guèl® i zyskaj najlepszą opiekę Beauty, stworzoną specjalnie dla Ciebie. Teraz do pierwszego zabiegu na twarz u kosmetologa za min. 200 zł możesz zyskać:
  • konsultację 50 zł
  • badanie stanu skóry 50 zł
  • zabieg wyszczuplający DrLife® na nogi 149 zł

Odbieram Prezent 

 

opinie o la guel clinic spa

*promocja dotyczy pierwszej wizyty w klinice z decyzją na wykonanie zabiegu na twarz u kosmetologa za min. 200 zł.

CENY ZABIEGÓW

LA GUÈL® to klinika medycyny estetycznej w Warszawie, która wybiera tylko najlepsze, sprawdzone marki kosmetyczne, kosmeceutyków z całego świata. Neauvia Swiss Organic, Japoński Forlled (zdobywaca nagrody Nobla w dziedzinie Anti-Age) , amerykański Obagi, kuracja Monoderma, Selvert Thermal, kliniczny IS Clinica USA i wiele więcej.

Piękno. Atmosfera. Pasja. La Guèl Clinic & SPA to klinika medycyny estetycznej, w której kompleksowo zadbasz o swoje samopoczucie. Znajdziesz u nas najlepszych fachowców, ponad 15 najnowszych technologii, kosmetyki, terapie, które dają najlepsze możliwe efekty. Znajdź swojego Eksperta od pięknej Twarzy i Ciała. La Guèl Clinic & SPA to najnowsze terapie pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetologia Estetyczna to nasza Pasja. Wiemy, że piękny i zdrowy wygląd to proces. Wiemy, że efekty uzyskujemy najlepszymi na świecie metodami. Dlaczego dyplomowany kosmetolog to najlepszy specjalista dla Twojej skóry? Dobry dyplomowany kosmetolog to jedyny ekspert od długofalowych terapii dla Twojej skóry. Dobierzemy dla Ciebie indywidualną terapię zabiegową, bo wiemy że każda skóra wymaga innej opieki.