CENNIK

More Than Beauty.

HydraFacial®

 Zabieg HydraFacial® Medical na twarz

 

Do pierwszej wizyty w La Guèl:

 

  • konsultacja kosmetologa
  • cyfrowe badanie stanu skóry w prezencie
  • zabieg relaksujący DrLife® na nogi w prezencie

495 pln

opinie o la guel clinic spa

Twoja harmonia ciała i ducha.

Witaj w świecie LA GUÈL Clinic & SPA w Warszawie. Nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna Anti-Age z zastosowaniem światowych premier dla duszy i ciała.

CENY ZABIEGÓW

LA GUÈL® to klinika medycyny estetycznej w Warszawie, która wybiera tylko najlepsze, sprawdzone marki kosmetyczne, kosmeceutyków z całego świata. Neauvia Swiss Organic, Japoński Forlled (zdobywaca nagrody Nobla w dziedzinie Anti-Age) , amerykański Obagi, kuracja Monoderma, Selvert Thermal, kliniczny IS Clinica USA i wiele więcej.

Piękno. Atmosfera. Pasja. La Guèl Clinic & SPA to klinika medycyny estetycznej, w której kompleksowo zadbasz o swoje samopoczucie. Znajdziesz u nas najlepszych fachowców, ponad 15 najnowszych technologii, kosmetyki, terapie, które dają najlepsze możliwe efekty. Znajdź swojego Eksperta od pięknej Twarzy i Ciała. La Guèl Clinic & SPA to najnowsze terapie pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetologia Estetyczna to nasza Pasja. Wiemy, że piękny i zdrowy wygląd to proces. Wiemy, że efekty uzyskujemy najlepszymi na świecie metodami. Dlaczego dyplomowany kosmetolog to najlepszy specjalista dla Twojej skóry? Dobry dyplomowany kosmetolog to jedyny ekspert od długofalowych terapii dla Twojej skóry. Dobierzemy dla Ciebie indywidualną terapię zabiegową, bo wiemy że każda skóra wymaga innej opieki.