Zyskaj promienny wygląd skóry. Sekret prosto z USA. 

Hydrafacial. 30 minut najlepsza skóra jaką miałaś. 

Oryginalny zabieg rekomendowany przez ponad 500 najlepszych klinik w USA. 

 100% BEZPIECZNE INNOWACYJNE DZIAŁANIE

JEDNORAZOWE GŁOWICE

4w1 Vortex Technology™

HYDRAFACIAL WARSZAWA

Rezultaty po zabiegu medyczne oczyszczenie 

HYDRODERMABRAZJA WYNIKI BADAŃ

Porównanie zabiegów dokonane przez lekarzy

DR. BRUCE FREEDMAN

Urządzenie HydraFacial MD® wprowadza dotychczasowe nieinwazyjne. niechirurgiczne zabiegi na całkowiecie nowy poziom. Podczas badań klinicznych przeprowadzonych przez wiodących amerykańskich lekarzy urządzenie Hydra Facial MD® wykazało znacznie lepsze rezulaty w porównaniu do dotychczas stosowanych najpopularniejszych zabiegów. Co ważne urządzenie medyczne HydraFacial MD® jest jedynym urządzeniem do oryginalnej hydrodermabrazji z opatentowanym systemem 4-in-1 Vortex Technology™.

*HydraFacial®

EEA Specific Claims

PO JAKIM CZASIE ZOBACZĘ PIERWSZE EFEKTY HYDRAFACIAL?

Oryginalna mikrodermabrazja wodna działa dwuetapowo. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W przypadku wyboru programu bankietowego efekty są natychmiastowe. W przypadku wybrania programu z grupy medyczne oczyszczanie  (10 autoryzowanych programów Hydrafacial), po zabiegu skóra „pracuje” z wtłoczonymi aktywnymi substancjami  średnio przez 2-3 dni. W przypadku wyboru mocniejszych programów z wykorzystaniem specjalnych ampułek kwasowych okres ten może wydłużyć się do 7 dni.

ILE ZABIEGÓW HYDRAFACIAL NALEŻY WYKONAĆ?

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak najlepsze rezultaty osiągane są po przeprowadzeniu serii zabiegów najczęściej od 2 do 5. Zabiegi dobierane są podczas konsultacji z doświadczonym kosmetologiem oraz po cyfrowej 8-etapowiej analizie skóry. Tylko to pozwala najlepiej zaplanować indywidualną terapię oraz uzyskanie najlepszych efektów.

CZYM JEST MEDYCZNY CERTYFIKAT?

Niewiele osób, zdaje sobie sprawę, że na rynku większość dostępnych urządzeń nie posiada europejskich certyfikatów klasy medycznej, a najczęściej spotykane są urządzenia klasy kosmetycznej. Najnowsze urządzenie Hydra facial MD posiada amerykańską oraz europejską certyfikację medyczną, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz najlepsze efekty zabiegowe potwierdzone badaniami klinicznymi.

CZY ZABIEG HYDROFACIAL JEST BOLESNY?

Zabieg Hydrafacial jest bezinwazyjny, bezbolesny oraz całkowicie bezpieczny. Zabieg w odróżnieniu do innych, starszych technologii przeprowadzany jest przez certyfikowany personel użwyjać opatentowanych jednorazowych, sterylnych końcówek typu HydroPeel® Tip, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo zabiegowe i efekty.

HYDRAFACIAL TERAZ W WARSZAWIE

Najpopularniejszy oryginalny zabieg rewitalizujący skórę wśród gwiazd

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Hydrafacial USA

CENA ZABIEGU: 

NA TWARZ   450 PLN

PROMOCYJNY PAKIET 3+1 zabieg w PREZENCIE

DODATKOWO 3 BONUSY O WARTOŚCI 250 zł Teraz za 0 zł

Przy pierwszym zabiegu: 

1.Konsultacja + 2.Cyfrowe badanie skóry + 3.Zabieg Dr Life na nogi (drenaż limfatyczny)