MODELOWANIE SYLWETKI 3.0

Endermologia LPG Alliance Warszawa

NAJNOWSZE MODELOWANIE SYLWETKI

ENDERMOLOGIA WARSZAWA. 30 LAT TRADYCJI ORYGINALNYCH ZABIEGÓW ENDERMOLOGII LPG NA CIAŁO I TWARZ!

endermologia warszawa

Poznaj pierwszą na świecie endermologię 3w1.

Endermologia LPG ALLIANCE Warszawa

EFEKTY LPG ALLIANCE endermologia 3w1

1. Redukuje cellulit

2. Likwiduje tkankę tłuszczową

3. Ujędrnia skórę

 Endermologia Warszawa. Efekty już od trzeciego zabiegu! Potwierdzone badaniami klinicznymi!

O URZĄDZENIU LPG ALLIANCE ENDERMOLOGIA

endermologia warszawa

Endermologia Warszawa LPG Alliance. Jako jedni z pierwszych w Polsce posiadamy innowacyjne urządzenie  Endermologie® LPG Alliance, który pozwala w  naturalny i bezinwazyjny sposób zregenerować skórę. Stworzona we Francji rewolucyjna technologia jest sekretem urody, zdrowia i młodości wielu gwiazd na całym świecie, które żądają szybkich i widocznych rezultatów, jednocześnie postępując bezpiecznie dla własnego organizmu.

endermologia warszawa

Endermologie® LPG Alliance  to najnowocześniejsze urządzenie wyposażone w tablet pozwalający w pełni kontrolować proces terapeutyczny, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienia trybu leczenia Pacjentów. Posiada dodatkowo wbudowany Sensor Identyfikacji Skóry (ASI), który podczas terapi dostosowuje się do jakości tkanki i poziomu jej delikatności.  Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu.

JAK DZIAŁA ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Dzięki opatentowanym głowicom zabiegowym metoda Endermologia® delikatnie stymuluje skórę, tak aby w sposób naturalny i całkowicie bezbolesny uzyskać efekt wyszczuplenia i odmłodzenia. Po pobudzeniu komórek odchudzania (adipocytów) dochodzi do reaktywacji naturalnego uwalniania tłuszczu (+70%), nawet takiego, który jest wyjątkowo oporny na ćwiczenia fizyczne i diety. Mechaniczne działanie głowicy zabiegowej LPG pomaga jednocześnie przywrócić prawidłową wymianę płynów w procesie krążenia, łagodząc symptomy związane z zatrzymaniem wody . Głowice również w naturalny sposób reaktywują produkcję niezbędnych włókien podtrzymujących skórę – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego dla natychmiastowego i trwałego efektu liftingu.

ENDERMOLOGIA WARSZAWA EFEKT 3w1

1. Redukcja cellulitu

2. Likwidacja tkanki tłuszczowej

3. Ujędrnianie skóry

 Już od pierwszego zabiegu! Potwierdzone badaniami klinicznymi!

WSKAZANIA:

Utrata jędrności skóry ciała i twarzy, redukcja cellulitu, odmładzanie, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, wygładzenie zmarszczek, działanie terapeutyczne – obrzęki, blizny, poparzenia, zastoje, bóle mięśni i stawów.

EFEKTY:

Wygładzenie cellulitu, wymodelowana sylwetka, rozluźnione napięte mięśnie, ujędrnienie skóry po odchudzaniu, utrata wagi, eliminacja toksyn z organizmu, poprawa krążenia krwi i limfy, eliminacja toksyn z organizmu.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nowotwory, żylaki, ciąża i okres laktacji

Urządzenie LPG Alliance stanowi przełom w dotychczasowych metodach nieinwazyjnego redukowania tłuszczu i modelowania sylwetki. Działania są potwierdzone badaniami:

Ujędrnienie 71%*Wcięcie w talii – 5,2 cm*Wygładzenie cellulitu 67%*

Pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3 sesji zabiegowej!

*Badanie endermologie® Dermscan z 2016r.

Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie zabiegów i przeciwwskazań zabiegu Endermologia Warszawa Alliance LPG udzielą Państwu podczas konsultacji specjaliści LA GUÈL CLINIC&SPA. Zobacz więcej na naszym blogu artykuł czym jest zabieg endermologii PRZEJDŹ DO BLOGA

AKTUALNOŚCI i BLOG

Zobacz artykuły o LPG Alliance Endermologia:

Endermologia LPG Alliance- wymodeluj ciało na lato

Moda na bycie fit trwa. Zdrowe odżywianie, intensywne ćwiczenia i specjalne kosmetyki mają zapewnić wymarzoną sylwetkę. To długi proces wymagający cierpliwości. Czasami pomimo starań i wyrzeczeń ciało nadal nie spełnia naszych oczekiwań. Uporczywy cellulit nie...

Endermologia LPG Alliance – poznaj najnowszą technologię!

Chcesz wyglądać w swoim ciele pięknie i zdrowo oraz cieszyć się jędrną skórą bez cellulitu? Skorzystaj z zabiegu endermologii oferowanego w naszej klinice w Warszawie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń i przygotuj swoje ciało na lato! Czym jest zabieg...

Endermologia LPG Alliance Warszawa

Nowa Endermologia LPG ALLIANCE. Czy warto?   Zabieg uwielbiany przez Pacjentki na całym świecie, szanowany przez lekarzy i kosmetologów - Endermologia Alliance   Wielu źródeł naukowych sugeruje, iż cellulit nie jest chorobą, lecz normalnym fizjologicznym zjawiskiem,...