Endermologia Alliance na ciało i twarz 

Endermologia Warszawa LPG Alliance.  Jako jedni z pierwszych w Polsce posiadamy innowacyjne urządzenie  Endermologie® LPG Alliance, który pozwala w  naturalny i bezinwazyjny sposób zregenerować skórę. Stworzona we Francji rewolucyjna technologia jest sekretem urody, zdrowia i młodości wielu gwiazd na całym świecie, które żądają szybkich i widocznych rezultatów, jednocześnie postępując bezpiecznie dla własnego organizmu.

1.  Redukuje cellulit

2. Likwiduje tkankę tłuszczową

3. Ujędrnia skórę

Endermologia LPG Alliance

100% Naturalny

100% Skuteczny

100% Bezpieczny

Dzięki opatentowanym głowicom zabiegowym metoda Endermologia® delikatnie stymuluje skórę, tak aby w sposób naturalny i całkowicie bezbolesny uzyskać efekt wyszczuplenia i odmłodzenia. Po pobudzeniu komórek odchudzania (adipocytów) dochodzi do reaktywacji naturalnego uwalniania tłuszczu (+70%), nawet takiego, który jest wyjątkowo oporny na ćwiczenia fizyczne i diety. Mechaniczne działanie głowicy zabiegowej LPG pomaga jednocześnie przywrócić prawidłową wymianę płynów w procesie krążenia, łagodząc symptomy związane z zatrzymaniem wody . Głowice również w naturalny sposób reaktywują produkcję niezbędnych włókien podtrzymujących skórę – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego dla natychmiastowego i trwałego efektu liftingu.

Jedyny oryginalny zabieg endermologia Alliance 3.0

WSKAZANIA:

Utrata jędrności skóry ciała i twarzy, redukcja cellulitu, odmładzanie, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, wygładzenie zmarszczek, działanie terapeutyczne – obrzęki, blizny, poparzenia, zastoje, bóle mięśni i stawów.

EFEKTY:

Wygładzenie cellulitu, wymodelowana sylwetka, rozluźnione napięte mięśnie, ujędrnienie skóry po odchudzaniu, utrata wagi, eliminacja toksyn z organizmu, poprawa krążenia krwi i limfy, eliminacja toksyn z organizmu.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nowotwory, żylaki, ciąża i okres laktacji

Widoczne efekty już po 3 seriach zabiegowych

Urządzenie LPG Alliance stanowi przełom w dotychczasowych metodach nieinwazyjnego redukowania tłuszczu i modelowania sylwetki. Działania są potwierdzone badaniami:

Ujędrnienie 71%*Wcięcie w talii – 5,2 cm*Wygładzenie cellulitu 67%*

Pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3 sesji zabiegowej!

*Badanie endermologie® Dermscan z 2016r.

Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie zabiegów i przeciwwskazań zabiegu Endermologia Warszawa Alliance LPG udzielą Państwu podczas konsultacji specjaliści LA GUÈL CLINIC&SPA.

More Than Beauty

Klinika blisko natury w Warszawie

Twarz

200 PLN

Ciało

300 PLN

Superior

8 + 2 w PREZENCIE

AKTUALNOŚCI i BLOG

Zobacz artykuły o LPG Alliance Endermologia:

Endermologia LPG Alliance- wymodeluj ciało na lato

Moda na bycie fit trwa. Zdrowe odżywianie, intensywne ćwiczenia i specjalne kosmetyki mają zapewnić wymarzoną sylwetkę. To długi proces wymagający cierpliwości. Czasami pomimo starań i wyrzeczeń ciało nadal nie spełnia naszych oczekiwań. Uporczywy cellulit nie...

Endermologia LPG Alliance – poznaj najnowszą technologię!

Chcesz wyglądać w swoim ciele pięknie i zdrowo oraz cieszyć się jędrną skórą bez cellulitu? Skorzystaj z zabiegu endermologii oferowanego w naszej klinice w Warszawie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń i przygotuj swoje ciało na lato! Czym jest zabieg...

Endermologia LPG Alliance Warszawa

Nowa Endermologia LPG ALLIANCE. Czy warto?   Zabieg uwielbiany przez Pacjentki na całym świecie, szanowany przez lekarzy i kosmetologów - Endermologia Alliance   Wielu źródeł naukowych sugeruje, iż cellulit nie jest chorobą, lecz normalnym fizjologicznym zjawiskiem,...