KONSULTACJA LEKARSKA

KONSULTACJA MEDYCZNA

Każda wizyta w naszej Klinice LA GUÈL CLINIC&SPA składa się z dwóch etapów.

Pierwszy to konsultacja lekarska, podczas, której lekarz medycyny estetycznej przeprowadza wywiad medyczny. Określane zostają przeciwwskazania do zabiegów, Pacjenci podpisują niezbędne dokumenty i zgody na zabiegi oraz ustalacie Państwo plan leczenia i rodzaj wykonywanych zabiegów.Drugim etapem, jeżeli lekarz nie stwierdził przeciwwskazań do wykonania leczenia, jest wykonanie zabiegu oraz przekazanie niezbędnych informacji na temat postępowania pozabiegowego.

Przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie, specjalną maścią lub preparatem iniekcyjnym, jeżeli Państwo sobie tego życzą.

Należy pamiętać, że zabiegi wykonywane w Klinice LA GUÈL CLINIC&SPA są zabiegami kosmetologicznymi i medycznymi i jak wszystkie tego rodzaju zabiegi niosą ze sobą ryzyko powikłań i dolegliwości, niedostatecznych lub odbiegających od efektów przeciętnie występujących. Efekty zabiegów zależą od wielu czynników m.in.: rodzaju skóry pacjenta, trybu życia, higieny, przebytych i obecnych chorób, przyjmowanych leków, zastosowania się do zaleceń pozabiegowych, diety, wykorzystanych preparatów i uczulenia na ich składniki, skłonności do chorób i obciążeń genetycznych itd.

Należy pamiętać, że zabiegi wykonywane w Klinice LA GUÈL CLINIC&SPA są zabiegami kosmetologicznymi i medycznymi i jak wszystkie tego rodzaju zabiegi niosą ze sobą ryzyko powikłań i dolegliwości, niedostatecznych lub odbiegających od efektów przeciętnie występujących. Efekty zabiegów zależą od wielu czynników m.in.: rodzaju skóry pacjenta, trybu życia, higieny, przebytych i obecnych chorób, przyjmowanych leków, zastosowania się do zaleceń pozabiegowych, diety, wykorzystanych preparatów i uczulenia na ich składniki, skłonności do chorób i obciążeń genetycznych itd.

//laguel.travi-design.pl/wp-content/uploads/2017/07/opisowa_default.gif
//laguel.travi-design.pl/wp-content/uploads/2017/07/opisowa_default.gif

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIAnapisz lub zadzwoń


formularz


tel.: 790-843-843

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?