MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY

CENY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to trwale podkreślenie urody wykonywane techniką tatuażu. Pod skórę w okolicach oczu, brwi i na ustach wprowadza się barwnik, który utrzymuje się w tym miejscu przez  3-5 lat, zastępując lub uzupełniając tradycyjny makijaż.

Techniki makijażu permanentnego

W naszym salonie proponujemy kilka technik makijażu permanentnego, dzięki czemu pacjentki wraz z lingeristką mogą wybrać efekt, który będzie idealnie dopasowany do ich typu urody. Metoda włoskowa polega na wyrysowywaniu przy pomocy barwnika w miejscu brwi cienkich kreseczek w kształcie włosków i idealnie sprawdza się podczas rekonstrukcji brwi. Z kolei technika cieniowania (efekt pudru) to sposób na skorygowanie kształtu brwi i podkreśleni koloru, a makijaż ombre tworzy cień na brwiach, który imituje ich naturalne ułożenie – brew jaśniejsza jest u nasady, a mocniejsza przy końcówce.

Proponujemy także kreskę na górnej powiece – zagęszczającą rzęsy lub dekoracyjną – oraz kreskę na dolnej powiece. Na ustach wykonujemy kontur, wypełnienie, a także rozświetlenie ponad konturem, które optycznie powiększa wargi i podkreśla ich kształt.

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIA
napisz lub zadzwoń

NASZA LOKALIZACJA