KOSMETOLOGIA HI-TECH W LA GUÈL CLINIC&SPA

https://laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/KOSMETOLOGIA-—-kopia-—-kopia-1-150x200.png

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE NA TWARZ

zadbaj o siebie kompleksowo
zobacz więcej
https://laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/KOSMETOLOGIA-—-kopia-—-kopia-2-150x200.png

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE NA CIAŁO

nie zapomnij o pielęgnacji ciała
zobacz więcej

Kosmetologia high-tech

Nowoczesna kosmetologia to przede wszystkim kosmetologia high-tech, a więc zabiegi kosmetyczne, które bazują na zaawansowanych technologiach. W klinice medycyny estetycznej La Guel stworzyliśmy ciekawą ofertę usług wykorzystujących najciekawsze urządzenia dostępne na rynku, oferując tym samym zabiegi gwarantujące wyjątkowe efekty.

Nowoczesne technologie w służbie pielęgnacji twarzy i ciała

Dysponujemy technologią Vivace RF poprawiającą napięcie i elastyczność skóry twarzy i całego ciała;  wykorzystywana jest podczas terapii wyszczuplających, modelujących i antystarzeniowych. Leczymy blizny, rozstępy i przebarwienia, stosując mezoterapię mikroigłową, a także wykonujemy oksybrazję i zabiegi HydroFacial, które błyskawicznie poprawiają kondycję cery. Od lat proponujemy zabiegi laserowe, które skierowane są na potrzeby każdego typu cery i pomagają w walce z problemami takimi jak zmarszczki, wiotkość skóry, naczynka czy głębokie przebarwienia. Ogromną popularnością cieszy się technologia Icoone, która zapewnia ujędrnianie, masaż, likwiduje cellulit, otłuszczenia i blizny. Świetne efekty zapewnia również wyszczuplanie metodą Sonoqueen.

W klinice kosmetologii hi-tech La Guel śmiało sięgamy po innowacyjne technologie, wciąż inwestując w nowoczesny sprzęt i poszerzając ofertę zabiegową – sprawdź nasze propozycje!

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIA
napisz lub zadzwoń

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?