ZABIEGI

ZABIEGI

TERAPIE KOSMETOLOGICZNE HI-TECH

ZABIEGI Z ZAKRESU KOSMETOLOGII HI-TECH
zobacz więcej

MEDYCYNA ESTETYCZNA

ZABIEGI MEDYCZNE POLEPSZAJĄCE SAMOOCENĘ
zobacz więcej

URZĄDZENIA HI-TECH

TOPOWE SPRZĘTY ŚWIATOWEJ KLASY
zobacz więcej

KOSMETYKA & SPA

CODZIENNA PIELĘGNACJA I RELAKS
zobacz więcej

KOSMECEUTYKI

DOMOWE TERAPIE ODMŁADZAJĄCE
zobacz więcej

Jak możemy zatroszczyć się o Twoją skórę?

W klinice medycyny estetycznej i kosmetologii hi-tech La Guel możesz skorzystać z pełnego wachlarza zabiegów, bazujących zarówno na tradycyjnych recepturach, jak i na możliwościach innowacyjnych urządzeń high-tech. Nasza oferta jest więc dostosowana do zróżnicowanych i stale rosnących potrzeb klientów. Przygotowaliśmy propozycje skierowane do każdego rodzaju cery, zwalczające najczęstsze urodowe problemy i gwarantujące wyjątkowe ukojenie dla ciała i duszy.

Podczas wizyty w gabinecie kosmetologii na podstawie przeprowadzonego wywiadu dobierze odpowiednie metody pielęgnacji twarzy i ciała, a także odpowie na pojawiające się pytania, tak by w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

Szerokie spektrum możliwości

Potrzebujesz szybkiej rewitalizacji skóry? A może Twoja twarz wymaga nawilżenia i ujędrnienia? Sprawdź nasze zabiegi bankietowe oraz manualne, które błyskawicznie poprawiają kondycję cery. Z kolei dla osób, które borykają się z uciążliwymi problemami takimi jak przebarwienia, naczynka czy wyraźne oznaki starzenia, przygotowaliśmy różne formy laseroterapii. W ofercie nie zabrakło innowacyjnych metod takich jak lifting przy użyciu ultradźwięków Sonoqueen, a także zabieg HydroFacial o działaniu łączącym oczyszczanie, nawilżanie, odmładzanie i rewitalizację. Ciekawą propozycją będzie również terapia światłem anti-aging, wampirzy lifting czy specjalne zabiegi wygładzające okolice oczu.

Osoby potrzebujące zdecydowanych efektów zachęcamy do wypróbowania medycyny estetycznej, w ramach której przeprowadzamy zabiegi odmładzające, wyszczuplające, redukujące cellulit, korygujące, a nawet usuwające nadpotliwość. To tylko namiastka naszych możliwości – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki!

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIA
napisz lub zadzwoń

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?