HISTORIA

Jak powstała nasza idea…

La Guèl to historia człowieka, którego doświadczenia pozwalają pomagać innym.

MORE THAN BEAUTY.

Marka LA GUÈL® zapoczątkowana została przez Piotra Korc, a koncepcja zrodziła się po  wydarzeniu, które zmieniło jego życie. Wypadek, któremu uległ, wiązał się z obszernym poparzeniem. Lekarze nie dawali wielkich szans na wyzdrowienie i z dozą ostrożności podejmowali działania. W ciężkim stanie spędził wiele miesięcy swojego życia. Na nowo uczył się funkcjonować i wykonywać podstawowe czynności, które dla większości z nas są codzienną rutyną. Te doświadczenia wywarły ogromny wpływ na dalsze życie.

DOŚWIADCZENIA

Po opuszczeniu szpitala poddawał się terapiom i rehabilitacji, eksperymentował, przez cały czas zgłębiając wiedzę na temat nowoczesnych technologii i najskuteczniejszych produktów, które pozwolą przywrócić skórze dawny, zdrowy wygląd. Metodą prób i błędów znalazł najlepszej jakości zabiegi oraz kosmetyki, które nie tylko w znacznym stopniu zniwelowały blizny po oparzeniach, ale również zapewniają skórze najlepszy możliwy wygląd. Efekty terapii, jakie udało się osiągnąć przerosły oczekiwania najlepszych specjalistów.

MIEJSCE

Chcąc podzielić się swoim doświadczeniem i spodziewaną jakością opieki, otwiera własną klinikę medycyny estetycznej i kosmetologii HI-TECH, zlokalizowaną w zacisznej i pełnej harmonii villi na warszawskim zielonym Ursynowie. Obecnie zatrudnia najbardziej wykwalifikowaną kadrę lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którzy tworzą indywidualne terapie Beauty dla każdego, kto chce dbać o siebie w najlepszy możliwy sposób.

WARTOŚĆI I IDEA

Profesjonalna opieka, najlepszej jakości urządzenia Hi-Tech sprowadzane z całego świata oraz pełne harmonii miejsce.

„Chciałbym, aby odbiorcy mojej wizji marki LA GUÈL® otrzymali zabiegi i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie. Poczuli się całkowicie odprężeni i zaopiekowani. Osobiście dbam, aby nie było to tylko obietnicą”

LA GUÈL