More Than Beauty.

THE STORY

Historia z marką LA GUÈL rozpoczęła się w Warszawie. Założycielem jest Piotr Korc, a koncepcja zrodziła się po  wydarzeniu, które zmieniło jego życie. Wypadek, któremu uległ, wiązał się z obszernym poparzeniem - objęło ponad 60% ciała. Rozległe obrażenia oraz poparzenie trzeciego stopnia, wiązało się z nierówną walką o życie i zdrowie. Lekarze nie dawali wielkich szans na wyzdrowienie i z dozą ostrożności podejmowali działania. W stanie agonalnym, a następnie w śpiączce spędził wiele miesięcy swojego życia. Na nowo uczył się funkcjonować i wykonywać podstawowe czynności, które dla większości z nas są codzienną rutyną. Miesiące spędzone w szpitalu wywarły ogromny wpływ na dalsze życie Piotra - zdał sobie sprawę co w życiu jest naprawdę ważne i jak jest ono ulotne.

LA GUEL medycyna estetyczna Ursynów
Zdjęcie ze szpitala

THE EXPERIENCE

Po opuszczeniu szpitala poszukiwał placówki,  w której obdarzą go troską, empatią i rodzinną atmosferą. Poddawał się terapiom i rehabilitacji, eksperymentował, przez cały czas zgłębiając wiedzę na temat nowoczesnych technologii i najskuteczniejszych produktów, które pozwolą przywrócić skórze dawny, zdrowy wygląd. Metodą prób i błędów znalazł najlepszej jakości zabiegi oraz kosmetyki, które nie tylko w znacznym stopniu zniwelowały blizny po oparzeniach, ale również zapewniają skórze najlepszy możliwy wygląd. Efekty terapii, jakie udało się osiągnąć przerosły oczekiwania najlepszych specjalistów.

THE PLACE

Chcąc podzielić się swoim doświadczeniem i spodziewaną jakością opieki, otwiera własną klinikę medycyny estetycznej i kosmetologii HI-TECH, zlokalizowaną w zacisznej i pełnej harmonii willi na warszawskim Ursynowie. Obecnie zatrudnia najbardziej wykwalifikowaną kadrę lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którzy tworzą indywidualne terapie skóry dla każdego.

LA GUEL medycyna estetyczna Ursynów
Wnętrze kliniki SPA

THE ESSENTIALS

Piotr dobrze wie, że w zdrowym ciele zdrowych duch. Wie również, że żadne uniwersalne, gotowe i doraźne rozwiązania mogą nie przynieść spodziewanych efektów. Innymi słowy chce podzielić się tym co ma najlepsze. Profesjonalna opieka, najlepszej jakości urządzenia Hi-Tech sprowadzane z całego świata oraz pełne harmonii miejsce.

"Chciałbym, aby goście LA GUÈL otrzymali zabiegi i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie. Poczuli się całkowicie odprężeni i zaopiekowani. Osobiście dbam, aby nie było to tylko obietnicą"

Serdecznie zapraszam

Piotr Korc
Klinika medycyny estetycznej Warszawa

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIA
napisz lub zadzwoń

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?