KOSMECEUTYKI

https://laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/placeit-1-300x200.png
https://laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/placeit-3-300x200.png
https://laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/placeit-2-300x200.png

KOSMECEUTYKI

KOSMECEUTYKI NEAUVIA ORGANIC

INTENSYWNA PIELĘGNACJA PO ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej zapewniają Pacjentom widoczny i długotrwały efekt, tym samym rośnie również samo zainteresowanie zabiegami kosmetycznymi.

Każdy inwazyjny zabieg może jednak prowadzić do wystąpienia działań niepożądanych o różnym nasileniu, wynikających z uszkodzenia warstw skóry. Niezależnie od tego, jaki zabieg zostanie przeprowadzony, czy będzie to pilling czy iniekcja, ważne jest, aby przestrzegać obowiązujących protokołów, a także by minimalizować dyskomfort i skracać okres rekonwalescencji.

Linia Neauvia Cosmeceuticals powstała w oparciu o zaawansowaną wiedzę oraz z wykorzystaniem wyników badań na temat kosmeceutyków. Głównym założeniem produktów jest redukcja zarówno stanów zapalnych utrzymujących się po zabiegach medycyny estetycznej, jak i samego procesu starzenia, nawet jeżeli mamy do czynienia z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.

//laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/neauvia.jpg
//laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/Rich.jpg

REBALANCING CREAM RICH

Odżywczy krem intensywnie nawilżający z frakcyjnym kwasem 3D HA i czynnikami wzrostu :Sh-Oligopeptide-1(EGF) i Sh-Polipeptide-3 (KGF) o właściwościach odbudowujących . Enzymy ATP dostarczają komórkom energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Kompleks ceramidów, fitosfingozyna, cholesterol odbudowują barierę hydro-lipidową skóry, a witamina E działa silnie antyoksydacyjnie. Ekstrakty roślinne z miechunki oraz z korzenia lukrecji działają kojąco i przeciwzapalnie.

Zalety:
Skóra nawilżona, odżywiona
Poprawia elastyczność i sprężystość skóry
Przyśpiesza regenerację skóry po zabiegach medycyny estetycznej

Stosowanie:
Rano i/lub wieczorem na twarz, szyję i dekolt

REBALANCING CREAM MAN

Krem nawilżający z wykorzystaniem frakcyjnego kwasu 3D HA najnowszej generacji i czynnikami wzrostu: Sh-Oligopeptide-1(EGF) i Sh-Polipeptide-3 (KGF), które stymulują podział i wzrost komórek, wspierając naturalny proces regeneracji. Enzymy ATP dostarczają komórkom energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Kompleks ceramidów odbudowuje barierę hydro-lipidową skóry, a witamina E działa silnie antyoksydacyjnie.

Zalety:
Skóra nawilżona, odżywiona, wygładzona
Lekka konsystencja, która szybko się wchłania
Dzięki zawartości kompleksu minerałów krem ma czarny kolor, który dostosowuje się do kolorytu skóry

//laguel.pl/wp-content/uploads/2017/07/neauvia-man.jpg

Wszystkie kremy można zakupić w naszym sklepie online.

KLIKNIJ TU I KUP TERAZ

 

CZEKAMY NA CIEBIE KAŻDEGO DNIA
napisz lub zadzwoń

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?